| Lorena13 a întrebat:

poate ma ajuta si pe mine cineva =D Am cumparat un Bluetooth USB Dongle, dar telefonul meu nu il gaseste si nici el nu gaseste telefonul sa pot face transfer. Am nevoie de ceva sa instalez sau cum as putea sa rezolv problema? nu a venit cu nici un cd cu driver sau ceva. Mersi anticipat =)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stefannn a răspuns:

Ai card la tel?

| edy132 a răspuns:

Uita-te la setarile telefonului la Bluetooth poate este pe invizibil.

| MANU_2969 a răspuns:

Uite aici http://download.cnet.com/Bluetooth-USB-Dongle/3000-18493_4-75778.html dai "download now" si dupa aceea alege al treiela, instaleaza asta si o sa-ti mearga!:Dsper ca te-am ajutat!:D

| adyyy77 a răspuns:

Cauta driver la Bluetooth pe net si scoate-l apoi instaleazal ca fara driver n-ai cum sa il instalezi.bafta! Te-am pupat. pe portofel