| CrissElla a întrebat:

poate o sa para ciudat dar calculatorul meu porneste singur. Stiti cumva ce are? Fundaa love struck

5 răspunsuri:
| MihaiTT a răspuns:

Nu este ciudat, poate fi setat in bios wake on lan si placa de retea cand primeste anumite semnale se porneste pur si simplu sau ai vreun programel care este setat sa ruleze la o anumita ora. Urmareste daca calculatorul porneste la aceiasi ora si vezi daca face acelasi lucru si cu cablul de retea scos.

| CrissElla explică (pentru MihaiTT):

Nu la aceeasi ora, o data la 6 seara alta data la 2 dimineata.

| MihaiTT a răspuns (pentru CrissElla):

Ca sa nu te deranjezi sa-l duci si bla bla, cheama si tu pe cineva care se pricepe si te poate ajuta, sa verifice ce si cum

| LuckyBoy a răspuns:

Este posibil sa se atinga firele de la butonul de pornire.
Du-l la un service si o sa iti zica ei mai precis; pe internet nu esti sigur de nimic, pana nu vezi.

| NuVreauSaStitiCnSunt a răspuns:

1. scoate-l din priza ca sa nu se mai aprinda 2. mergi la un service, probabil, este ceva dereglat in unitate