| WhiteTiger15 a întrebat:

Pot sa introduc o adresa de gmail in yahoo? Va rog ajutati-ma daca stiti, trebuie sa tin legatura cu un medic si asta e singura adresa pe care mi-a dat-o. Am incercat sa o pun asa in contacte la yahoo, dar nu merge. In schimb, eu i-am dat doar adresa mea de email. Trebuie sa ii trimit anumite documente si nu stiu cum. Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad problema, poti trimite si primi mail uri indiferent de serverul unde ai cont

| lpavel a răspuns:

La yahoo cand pui o alta adresa care nu e yahoo, exista o casuta cu care schimbi in loc de yahoo vei vedea acolo mai multe tipuri de email, alegi care vrei...
Sau mai simplu : fa-ti inca un cont de gmail si esti salvat! Bafta!

| WhiteTiger15 explică (pentru lpavel):

Am si gmail. O sa incerc, dar trebuie sa imi vina niste analize prima data si apoi sa i le trimit.

| lpavel a răspuns (pentru WhiteTiger15):

Bine! Atunci problema ta e rezolvata! happy