| Aiureeaaa a întrebat:

Poti sa schimbi imaginea cover de la facebook?
daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Uraniu a răspuns:

Dai pe profilul tau, duci mouse-ul peste imaginea de cover si in coltul dreapta jos al cover-ului iti apare o optiune. Dai click, alegi poza si gata.

3 răspunsuri:
| PerfectAngel a răspuns:

Pune mouse-ul pe imaginea cover depe profil, si dul in dreapta jos in colt. Acolo iti apare " Schimba coperta " Pui mouse-ul acolo si iti apare. " Incarca fotografie, Adauga din fotografiile tale, Reamplasare, Inlatura." Sper ca te-am ajutat. Bye Bye ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum scapi de dracia astaaa?

| Aiureeaaa explică (pentru anonim_4396):

laughing)) nu stiu eu abia l-am bagat laughing