| maximrobertalin a întrebat:

Buna prieteni am o problema cu yahoo mesinger am incercat sa-l instalez dar imi apare scris the application falied to initialize properly... clic on ok to terminate the application.ce fac ca sa rezolv problema cu yahoo care e cauza de nu imi permite sa intru pe el? spuneti-mi ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| bubulex a răspuns:

Mai apar erori de la ei si eu am avut probleme cu fonturile

17 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Yahoo tot timpul are cate o problema cand vine vorba de messenger sau mail, instaleaza-ti o versiune mai veche si apoi fa-i update daca da eroare cu ultima.

| maximrobertalin explică (pentru introduaicinumele):

Imi pare rau dar nu a mers nimic

| introduaicinumele a răspuns (pentru maximrobertalin):

Atunci incearca un Messenger universal, mai sunt niste programe in care te poti loga cu Facebook, Skype, Yahoo, poate te ajuta asta: http://www.brothersoft.com/ebuddy-23590.html

Pe telefon il folosesc ca sa nu am nspee mii de programe, pe Windows, nu stiu cum este.

| maximrobertalin explică (pentru introduaicinumele):

Nu stiu ce sa zic dar am facut execta cu mi-ai spus si nu degeaba

| maximrobertalin explică (pentru introduaicinumele):

Nu e bun nici asta

| maximrobertalin explică (pentru introduaicinumele):

Am denzistalat tot ce tine de yahoo mesinger

| maximrobertalin explică (pentru introduaicinumele):

Gata am rezolvat multumesc

| bubulex a răspuns:

Dezinstaleaza din control panel si instaleaza din nou messenger descarcat de pe yahoo.com

| maximrobertalin explică (pentru bubulex):

Dar spune-mi de ce mi s-a intamplat asa ceva ca inainte mesu mergea

| maximrobertalin explică (pentru bubulex):

Ma tem ca iar apare ce fac?

| maximrobertalin explică (pentru maximrobertalin):

Da e exact asa cum ma asteptam

| bubulex a răspuns (pentru maximrobertalin):

Incearca sa dezinstalezi cu programul revouninstaler pentru ca elimina complet folderele de messenger si incearca o versiune mai veche de messenger

| maximrobertalin explică (pentru bubulex):

De exemplu?

| maximrobertalin explică (pentru maximrobertalin):

Am dezinstalat mesingerul cu acest program ce fac?

| maximrobertalin explică (pentru bubulex):

Gata l=am rezolvat

| bubulex a răspuns (pentru maximrobertalin):

Mai apar erori de la ei si eu am avut probleme cu fonturile