| gicu1956 a întrebat:

Buna prieteni, ma poate ajuta cineva sa pot pune interfata windows xp in limba romana?

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Https://youtu.be/DPeNAtwQMoI
Asta ar ajuta, daca nu merge imi dai mesaj

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Din cate stiu eu la XP nu se poate, trebuie sa ai disk/iso cu XP in Romana, care ATENTIE, era mai scump decat ala in engleza

insa, sincer, chiar nu am incercat niciodata, sper ca ce a scris mariancercel sa te ajute!

insa trebuie sa ai un calculator foarte vechi ca sa nu poti sa pui pe el Windows 7, care are toate limbile instalabile din update