| RazvanAdrian06 a întrebat:

Problema mea este atunci cand bag muzica pe stick, in masina le reda intr-o forma total aiurea.Cum fac ca se redea muzica dupa forma in care le pun eu? Multumesc!

4 răspunsuri:
| AlexNet74 a răspuns:

Nu cred ca poti, depinde de Playerul masinii, care banuiesc, ca un player obisnuit de reda in ordine alfabetica...nici tu nici stickul nici modul in care copiezi nu sunt de vina; pune-le dupa numere in ordinea in care vreiwinking

| Loominaty a răspuns:

Faci cd audio sau le pui numere in fata gen 001, 002, 003 etc.

| RazvanAdrian06 explică (pentru Loominaty):

Nu merge cu cd la mp3 player-ul meu! De acea am zis mai sus de stick

| Loominaty a răspuns (pentru RazvanAdrian06):

Atunci pui la fiecare mp3 un numar in fata.