| TheMadKing a întrebat:

Buna, puteti sa imi spuneti de ce nu mi se aprinde pcul, ramane doar asa?
http://imgur.com/gallery/BrV2JxD

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai incercat sa-l scoti de tot din priza, sa scoti tot din el, sa-l pornesti fara periferice, doar cu monitorul conectat, sa faci un reset la bios sau cmos, sa-i scoti ramii si sa-i introduci la loc unul cate unul?

| RAY a răspuns:

La cat de vechi e te mai si miri, are per putin 10 ani

| EdwardMdk a răspuns:

Poate nu este bagat bine in priza, sau cablurile nu sunt bine bagate, sau incearca sa inversezi cablurile alea cu suruburi.