| danikee a întrebat:

Recent mi-a fost blocat contul de facebook, am trimis un e-mail si mi s-a spus sa trimit un document pentru a confirma identitatea. Unde sau cum pot face acel document? Sau pot sa il gasesc undeva in PC? Ajutor va rog!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Acel document se cheamă „pașaport" sau „carte de identitate". Îl scanezi și îl trimiți la coordonatele indicate în mesajul prin care ți s-a anunțat blocarea contului și ți s-a cerut documentul respectiv.