| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

Buna,recent mi am luat un nou router cu specificatii mai bune decat cel precedent si prind mai mult wifi de la departare la laptop si telefon dar la televizor abia de prind si mi se incarca foarte greu pe YouTube. Cu routerul de dinainte imi mergea foarte bine netul.Tin sa mentionez ca routerul este in cealalalt colt al apartamentului. Oare care ar fi cauza?

1 răspuns:
| Ghiordi a răspuns:

Posibil de la softul tv-ului, incearca sa dai o resetare din fabrica