| Foxglove13 a întrebat:

Recent mi-am schimbat laptopul si am incercat sa conectez telefonul (iphone 6s) la itunes (pe noul laptop) si nu l-am gasit, nu am avut acces la muzica de pe el, neputand sa incarc muzica.
In rest, am acces la imagini, notite si contacte.

Am incercat deja TOT ce scrie la ei pe site si pe google.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate muzica nu este descarcata pe telefon, le asculti doar din magazin sau din cloud.

| Foxglove13 explică (pentru Bula):

Am mai descarcat muzica in trecut si am reusit sa o incarc pe iphone.

| krossbs a răspuns:

Poti face urmatoarea chestie. creeaza o librarie nou in iTunes cu folder-ul unde ai muzica. apoi sincronizeaz-o cu telefon-ul tau prin cablul usb.