| Pufi1999 a întrebat:

S-a luat curentul si am o problema la calculator. Partitia c si-a schimbat litera cu partitia d si a mai aparut si o partitie x:bot. In variabilele de sistem, partitia c a devenit x si cand incerc din system repair cmd sa le schimb, dupa ce ies din cmd se schimba la loc. Am windows 7. De scris, scriu de pe mobil, nu pot folosi nicicum calculatorul. Cum pot repara?

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Fai restart de mai multe ori.

| Sebastian1996 a răspuns:

Daca l-ai restartat si nu ai rezolvat nimic, si nu vrei sa te duci cu el la service, atunci schimba-i windows-ul.