| natalia_5717 a întrebat:

Bunahappy
Se pot transfera poze din telefon pe computer prin bluetooth? daca da cum? Trebuie sa ai bluetooth la pc?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Da, iti trebuie un adaptopr bluetooth, daca nu ai deja. DUpa ce bagi adaptorul, cauti PC-un cu telefonul si inainte sa dai SEND, (pe iconica de bluetooth care apare langa ceas, sau in Control Panel) apesi Receive File. Apoi apesi send de pe telefon si pe PC o sa-ti apara un dialog care te intreaba unde sa salvezi.
Bafta, Shin

8 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Majoritatea adaptoarelor sunt plug & play, deci nici de acel CD nu mai ai nevoie. Poate doar pentru sisteme de op sub winXP
Shin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar iti trebuie un CD cu instalare bluetooth si un mic adaptor.
Le poti cumpara de la germanos, dup-aia faci ce ti-a zis shin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate, iti trebuie un bluetooth seamana cu un usb stick, instalezi driverele la bluetooth si realizezi conexiunea dintre pc si telefon ii simplutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melina trebuie sal cumperii si il bagii in usb si ai un cd la

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pot transfera dar trebuie sa ai bluetud la PC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, tebuie sa ai bluethoot la pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna imi puteti spune si mie cum pun mai multe poze pe pc prin bluetooth ca merge doar qte una si trebuie sa fac d mai multe ori de exemplu am 10 poze cum fac sa le pun p toate odata pe pc prin bluetooth. sper sa ma ajutati puphappy

| ivan_8325 a răspuns:

Eu iti recomand sa folosesti un cablu de date din motiv ca ai viteza de transfer mai mare decat prin bluetooth.winking. It's tested! big grin