| Ana810 a întrebat:

Se pricepe cineva la excel? Am de transpus randurile pe coloane: primul rand este lipit pe prima coloana,
al doilea rand este lipit pe a doua coloana etc. si nu stiu sa fac asta. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Deschizi o noua pagina, iei cu copy primul rand, te duci in pagina noua, dai click de dreapta in prima casuta a coloanei in care vrei sa muti, alegi paste special si selectezi din meniul deschis transpose (la mine e in meniul nou deschis jos in dreapta)

| Ana810 explică (pentru Brigaela):

Multumesc! M-ai salvat.