| LadyRoses a întrebat:

Am achizitionat o banda cu leduri pe care am lipit-o pe tavan. Dupa ce am conectat-o la sursa ei si am bagat-o in priza am vazut ca nu se aprinde.
Am incercat sa conectez cutia ei (sursa) si la o alta banda led functionala si nu a mers. Cum as putea repara cutiuta aceea?

3 răspunsuri:
| valy69669 a răspuns:

Cel mai bine o duci înapoi. daca este un beculet ars nu merge toată instalația.

| LadyRoses explică (pentru valy69669):

Am pus alta sursa si a mers banda, nu e de la beculete

| dannyel86 a răspuns (pentru LadyRoses):

Inseamna ca este sursa. Chiar si asa, produsul trebuie returnat integral, nu il poti duce in magazin pe bucati (doar sursa).