| Canalaş_Criss_1996 a întrebat:

Buna seara am ai eu o problema am incercat sa instalez un windows pe laptop si era in rusa am umblat ceva pe la setări si am schimbat tastatura si acum nu mai pot face absolut nimic la el cum as putea sa revin la setările din fabrica ca nu mă lasa sa fac nimic se pornește imi cere parola dar arată că si cum ar fi greșită probabil s.au schimbat literele pe Si nu sunt in limba romana...

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

De ce ti-ai pus parola necunoscuta?
Daca nu merge altfel, cauta distribuirea literelor pe tastatura ruseasca SAU re-instaleaza windows-ul de pe un ki cu limba cunoscuta de tine...