| brunetamea a întrebat:

am aun laptop acer aspire care are buton de bluetooth dar daca vreau sa trimit o melodie nu-mi arata optiunea "bluetooth", trebuie sa activez ceva, sau cum? am apasat pe buton dar degeaba.mersi

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Daca ai activare B pe buton trebuie sa faci combinatia de taste Fn + tasta de Bluethoot

| brunetamea explică (pentru RazzyFUnik):

Tot nu merge, oare trebuie sa istalez ceva?

| RazzyFUnik a răspuns (pentru brunetamea):

Logic ca da... driverul pentru bluethooth
altfel nu va merge in veci
ia cd ul de cand ai cumparat laptopul si ai sa gasesti acolo driverul. daca nu il mai ai, mergi pe siteul producatorului, cauta modelul de laptop si descarca de la drivere programul, il instalezi restart si ar trebui sa mearga