| denom89 a întrebat:

Am cumarat o boxa portabila JBL GO si am pus-o la incarcat la laptop o ora si jumatate si nu mi se stinge becul rosu. Ce trebuie sa fac sau are defect?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incarc-o la priza. La laptop se incarca mult mai incet.

| sierra1 a răspuns:

Nu are încărcător propriu?
Înceară să folosești încărcătorul telefonului (atentie ai cca 5V acolo)

| denom89 explică (pentru sierra1):

Iti multumesc pentru sfatul pe care mi l-ai dat. Am incercat sa il bag si la incarcatorul telefonului dar degeaba tot am becu rosu aprins crying(

| IoanaStefania21 a răspuns (pentru denom89):

Buna seara. Tocmai am intampinat si eu aceasta problema si doresc sa aflu daca dumneavoastra ati gasit o solutie?
Va multumesc anticipat

| denom89 explică:

Va multumesc pentru sfaturi dar am incercat sa il bag in charger dar nu merge tot am becul rosu aprins