| Bogdan_Vălean_1998 a întrebat:

Buna seara,am facut dus si am lasat telefonul undeva prin baie,si acum nu se mai aude muzica,nici cand primesc notificări pe wapp,dar soneria se aude,cand primesc o notificare imi vibrează telul,i-am uscat difuzoarele cu uscătorul si tot nu merge, ce ar putea avea?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In casca se aude muzica?
Daca da, ti s-a stricat difuzorul (eventual mufa mama nu face bine contact).
Daca in casca nu se aude, atunci s-a stricat amplificatorul final de sunet.
In ambele cazuri trebuie dus la service sau - dupa vorba lui Murphy - ia un ciocan mai mare!
big grin

| darrio2007 a răspuns:

S-a umezit.Telefonul nu se tine in baie. Daca nu stiai.

| AntoniaAC a răspuns:

E din cauza apei.
Du-l la reparat

| Sergiu11d a răspuns:

S-a umezit placa de baza al telefonului si nu mai ia toate comenzile ca înainte