| 28cosmin a întrebat:

Bună seara!
Am luat și eu un telefon la abonament la Vodafone, telefonul este Karbonn A5s și era la 0 euro, și mi-s-a spus că telefonul este decodat, am introdus azi o cartelă de Vodafone și îmi apărea să introduc codul pin a cartelei l-am introdus și mi-a apărut după introducerea codului pin desigur a fost acceptat, dar mi-a apărut Slotul cartelei blocat permanent, ce pot face ca să îl pot folosi ce poate fi?

Cel mai bun răspuns va primi fundă! sad

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Te poti duce cu el la Vodafone si le spui buba.
te vor ajuta sigur.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa il duci inapoi alora de la Vodafone te au păcalit ti au dat o bombă de telefon.