| thewolf1222 a întrebat:

Am o mica problema cu telefonul meu Samsung Galaxy S8, pentru cei care sunt posesori de s8 trebuie sa stiti ca in partea de sus stanga a telefonului este ledul care se aprinde roșu, verde sau albastru, din pacate al meu nu se mai aprinde deloc, am intrat in setări in sectiunea ledului si este activat, se poate si dezactivat. dar nu functioneaza. Ce părere aveti?

1 răspuns:
| Signori_Gianmario_1993 a răspuns:

Incearcă sa ii dai un factory reset... Daca nu rezolva nici asta, du-l la un service.