| mikidelikkk a întrebat:

Buna seara, am o problema... Am un Ipad 2 ios 7.0.4 si m-am decis sa fac jailbreak. Nu stiu ce se intampla, tot ce instalez din cydia nu apare la configurari. Am instalat mai mult jailbreaku pentru sims freeplay pentru bani laughing). Am gasit in cydia un program de hack, l-am instalat si nu il gasesc nicaieri doar in changes. De asemenea am instalat un program pentru campus life, pe acela l-am gasit la configurari si functiona iar urmatoare zi nu l-am mai gasit si nici nu mai functiona dar aparea la programele instalate. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| SoundTapes a răspuns:

E eroare de la jailbreak.
Asa se mai intampla.
Parerea mea e sa il dezinstalezi si sa cauti alt program cu care sa il instalezi.
RedSn0w e foarte bun, mi-e mi-a mers fara probleme, dar acum depinde si ce varianta de ios ai...
Sper sa te ajute! Succes la Sims!happy