| Mariuss29 a întrebat:

Am o problema. Cand deschid laptopul imi cere sa activez windowsul. Nu pot face nimic. Am apăsat toate tastele si nu se intampla nimic. Nici sa reinstalezi windowsul nu poti deoarece iti arata direct o imagine pe care scrie sa activezi windowsul.
Ce as putea face?
Ps. Nu imi arata nimic decât ecranul negru apoi imaginea cu textul

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7?

| Mariuss29 explică (pentru anonim_4396):

10 are.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariuss29):

Lasa-l asa ca nu are nimic. Merge ca si ala normal

| ncristian7805 a răspuns:

Salutare. Reusesti sa bootezi in biosul laptopului? daca nu, singurul lucru care poate fi realizat din parerea mea este inlocuirea hdd-ului.