| xoxxxoooxo a întrebat:

Am o problema cu cartela de Cosmote. Acum vreo 3 ore am vrut sa sun pe cineva si mi-a aratat "Retea mobila indisponibila", iar pe ecran "Numai apeluri de urgenta". Am scos cartela si bateria si le-am bagat la loc, dar tot nu mergea. Am spus ca poate e de la telefon si am bagat cartela in alt telefon dar la fel. Cand am iesit afara mi-a spus o prietena ca a fost o problema de la Cosmote si sa imi bag la loc cartela. Acum cand am ajuns acasa, imi apare la fel. Aveti idee ce poate avea?
Multumesc. Funda happy.

Răspuns Câştigător
| Daniel_Stanica_1998 a răspuns:

Du-te cu telefonul la cel mai apropiat magazin cosmote/germanos si spune-le lor ce s-a intamplat. O sa te rezolve.

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Probabil ca problema de retea inca nu a disparut, mai asteapta pana maine si daca nu se rezolva du-te la un magazin de cosmote si iti vor explica ei despre ce este vorba.se poate sa se fi deteriorat si cartela!

| tisar a răspuns:

Poate ca ai pus simul invers

| xoxxxoooxo explică (pentru tisar):

Nu l-am pus invershee hee