| ElenaPlisetsky a întrebat:

Bună seara! Am o problema cu căștile mele Bluetooth de la Orion. Când le pun la încărcat butonul de pornire se face rosu apoi albastru sau rosu apoi mov. Le scot de la încărcat și încerc sa le aprind dar nu se întâmplă nimic. Le-am încărcat pentru 4 zile prin priza și de atunci nu mai merge sa le încarc nici de la priza, nici de la PC. Mai pot fi reparate? Este ceva grav sau le pot repara acasă?

1 răspuns:
| Betty12345678 a răspuns:

Si eu pateam ceva de genu dar nu intelegeam cum sa le folosesc sincer, daca ai garantie poti sa le timiti.