| Adinutzzaa a întrebat:

Bună seara! Am o problema cu Instagramul. Deodată nu mai îmi apar mesajele in inbox deloc. Dacă cineva îmi trimite vreun mesaj, îl văd in bara de notificări, însă când vreau sa raspund îmi spune ca nu se poate și ca exista o problema. Am dezinstalat și instalat aplicația, am repornit telefonul. Ce pot face in cazul acesta? I s-a mai întâmplat cuiva așa ceva?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Încerci din browser.

| NotNamed a răspuns:

Aceeasi problema am si eu doar ca in loc de eroare primesc crash...nu esti singurul care pateste asta iar soluția este sa asteptam pana la urm. update... ce sa zic, firma de miliarde dar abilitati in programare 0

| RaduRobertRO a răspuns:

Șterge cache-ul de la browser.