| Xenoverse a întrebat:

Buna Seara am o problema cu laptopul meu HP 15-g011sq, acum 3 saptamanii am instalat pe el windows 10 home inainte aveam windows 7 ultimate, cu problema asta ma confrunt de o saptamana. Dupa ce pornesc laptopul imi arata sigla cu windows si dupa aceea nu mai apare nimic dar nu de fiecare cand pornesc laptopul, am stat 10 minute nimic si de fiecare sunt nevoit sa-i dau restart de la buton de la ce poate fi dau funda celui care da cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Neajutorat a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul.Revino la windows 7, mie mi se pare mai bun.
Funda?

4 răspunsuri:
| Infraverde a răspuns:

Reinstaleaza-ti versiunea de Windows sau mergi la un shop specializat unde se poate face lucrul asta.Nu e o problema asa grava, se poate repara, din cate imi dau seama. Acum, daca as fi experta, te-as putea ajuta mai mult big grin

| Andrei_Andrey_1997 a răspuns:

Poti sa ai 2 windows-uri instalate in C: D:
Daca iti merge sa intri pe ceva dai o defragmentare sau mai poate fii si de la SSD(Dar nu cred)
Cheama un specealist in instalarea windowsului

| Xenoverse explică (pentru Andrei_Andrey_1997):

Am doar una instalata, in partitia C: am folderul windows.old de la asta poate fi problema

| Andrei_Andrey_1997 a răspuns:

Dai o defragmentare daca poti
Si poate fii de la SSD(Nu cred)