| SteffGabyy a întrebat:

Buna seara am o problema, de ce nu se mai aprinde pc, adica el porneste dar pe ecran nu apare numic ramane negru si nu este de la monitor deoarece monitorul merge. Funda la cel mai rapid raspuns /cel mai bun

1 răspuns:
| goodboy24 a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema, Este cel mai probabil o defectiune de la hard drive. Ori nu face contact bine ca s-a miscat ceva, ori de la socuri s-a stricat cea ce crede-ma se intampla usor. Mult noroc!
(p.s. Cum ai scris asta daca nu porneste? {glumesc})