| ColorfullKiiid a întrebat:

Am o problema... Mi s-a mutat bara de start in partea de sus a ecranului. Cum fac sa o mut inapoi, in partea de jos.Va rog ajutati-ma! :X

5 răspunsuri:
| DisforDeea a răspuns:

Dai click dreapta pe bara si vezi daca e bifata optiunea ->Lock the taskbar. Daca e bifata, apesi pe ea si dupa pur si simplu iei bara si o muti in partea de jos cu click stanga si tragi de ea. Sper ca ai inteles

| Lizzandra a răspuns:

Click dreapta pe bara - jos Setări bara de activități - Locația barei de activități pe ecran alegi ce vrei ( stânga sus dreapta jos )

| Tamilla a răspuns:

Duci cursorul mouse-ului intr-o zona fara iconite si cu butonul stanga apasat, tragi bara unde trebuie. O sa vezi cum se roteste pe marginea ecranului. Eliberezi doar cand bara este in pozitzia pe care o vrei tu!

Alte răspunsuri
| Teo_Tanca_1974 a răspuns:

Cum o pun