| limbricu a întrebat:

Bună seara.

Am o rugăminte,dacă poate cineva să mă ajute în următoarea problemă. Vreau să cumpăr un tv, și m-am gândit la tv NEI 4K HD sau tv SMART FINLUX HD.Care dintre aceste două este mai bun?
Este vreo diferentă de calitate a imaginii, între televizoarele full hd si 4k ultra hd? Ce televizor îmi recomandați, poate stiti alte mărci de tv performante, la un pret accesibil.Multumesc.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă efortul financiar nu e prea mare, orientează-te spre Samsung, Sony sau Lg

| AnDrEy30 a răspuns:

Uita-te pe eMAG si vezi preturile sau pe evomag eu de acolo am luat si sunt multumit