| SynapseNinja a întrebat:

Bună seara! Am și eu o întrebare. Am un canal de YouTube și am mai comentat la câteva videoclipuri. Cum îmi pot vedea comm-urile postate direct din canalul meu? Mulțumesc anticipat și rog seriozitate!

2 răspunsuri:
| atwinklebon a răspuns:

Intri pe videoclipul respectiv și dai în jos pana ajungi la secțiunea de comentarii și acolo, dacă o sa cauți cu mare atenție, Îți vei găsi comentariul. Și mai e o modalocate : dacă Îți dă cineva like,❤(inimioara) sau Îți rapsunde la comentarii o sa Îți apară notificare și tu apeși pe ea și te duce la acel videoclip și aici aplici prima modalitate spusa de mine.
Vreau funda!

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca ai canal de Youtube intri la tine pe cont si acolo gasesti adresa url dexemplu