| SupaRici112 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare...
Am un telefon LG optimus Black (p970) si vreau sa-i schimb adresa de gmail ca am uitat parola si zice ceva de resetare telefon. Ce as putea face? Trebuie sa-i dau resetare date din fabrica? sau pot sa-i dau update la un software si dupa pot sa-mi schimb adresa?

1 răspuns:
| drachenblut a răspuns:

In setarile telefonului la conturi afiliate/sincronizate trebuie sa ai optiuni pentru a adauga un nou cont de gmail sau de a-l inlocui pe cel existent