| Rucsiii95 a întrebat:

exista vreo modalitate pe facebook legat de o persoana, sa o tii la prieteni dar sa nu-ti poata trimite mesaje? Scuze categoria big grin

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Nu ai cum, daca o ai la prieten, nu are cum sa iti dea mesaj ( doar sa opresti temporar conversatie - adica tu nu vrei primi notificare, dar mesajul este)
Doar daca blochezi persoana respectiva nu mai are cum sa iti dea mesaj.

| Xpressurself a răspuns:

Legat de facebook, internet si diferite soft-uri. toate au un meniu "help". apoi pe net poti cauta cuvine cheie, de exemplu: "facebook mesaje blocare prieteni" si vezi ce iese

| bubuuu2349 a răspuns:

Da, dai la chat unde vezi persoanele din lista si acolo poti bifa o casuta intrucat nu te mai vede in lista ei