| Lavinia20 a întrebat:

Buna seara am si eu o intrebare! Mi-a reinstalat cineva windowsul la PC, din cauza ca cel vechi imi crapase, dar mi-a pus un windows de laptop. Nu puteam sa instalez nici un program in el, nici un antivirus,, absolut nimic. Azi mi-a reinstalat altcineva un windows XP, dar la fel, aceeasi problema... nu a mers sa instalez nici un antivirus, am reusit sa instalez google chrome sa descarc un antivirus de pe internet, dar acum nu mai merge deloc PC-ul. Cand il deschid mi se face ecranul alabstru si imi da o eroare... Ce ar putea avea?sad

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Posteaza mesajul din eroarea respectiva.

| AdrenalinTm a răspuns:

Iti moare hardu ai baduri pe el schimba hardul poate fi tehnica sau softwere

| Johndoe2023 a răspuns:

Este good old blue screen.
poate fin din multiple motive. de la un driver instalat gresit sau o mufa care nu este bagata cum trebuie pana la defectiune a componentelor hardware