| SsR a întrebat:

Am si eu o problema,caut o persoana pe facebook de ceva timp si nu o gasesc,amici mei o au ca prieten,daca o eticheteaza eu ii vad doar numele scris cu negru, daca stiti ce as putea face va rog sa imi spuneti.O seara buna!

Răspuns Câştigător
| aLL3xandra97 a răspuns:

Ori persoana respectiva și-a dezactivat contul de pe Facebook ori te-a blocat.

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Daca e etcichetat persoana respectiva si ii apare numele cu inegru inseamna ca acel cont nu exista, cel putin nu sub numele ala. Poti sa ii o cauti dupa numele intreg, adresa de e-mail sau numar de telefon. asta daca are fb si folosete adresa de mail pe care o ai tu sau daca si-a trecut in cont numele de telefon.altfel nu poti

| TiffanyღBJ a răspuns:

S-ar putea ca persoana respectiva sa te fi blocat, caz in care nu ai ce sa faci. Doar sa iti faci un alt cont de FB.