| Sebykaaa a întrebat:

Buna seara, am si eu o problema la Facebook, dintr-o data, nu mai am niciun mesaj, nicio Conversație, nimic, pot trimite mesaje, dar nu primesc nimic. Se șterg singure. Ce poate avea, sau vi s-a mai întâmplat si vouă? Cum ati remediat problema? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

Trimite la echipa Facebook intr-un mesaj, problema ta. E posibil sa remedieze ei sau cel putin sa te lămurească

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Verifica setarile, inclusiv intrand de pe un calculator.
Daca de pe calculator iti merge, atunci ti-i dereglata aplicatia de pe telefon. Daca nu, atunci ti-s dereglate drepturile generale, pe care le poti seta tot de pe versiunea de calculator.

| Sebykaaa explică:

Va multumesc, vad ca a fost de la ei, s-a remediat singura!