| Gabrielaa04 a întrebat:

Am si eu o problema si sper ca o sa ma puteti ajuta :3
Acum 2 luni am luat un laptop Dell, el nu e nou, e luat de la o cunostinta, dar care l-a folosit aprox. 2-3 saptamani, totusi arata ca nou. Problema e ca Disk Local C este plin si nu imi mai merge sa descarc nimic. De sters nu mai am ce sa sterg pentru ca mai am vreo 2 programe, iar cu Disk Cleaner am incercat, da nu am rezolvat nimic. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Formateaza si C, si D. sau incearca sa bifezi casutele toate, cum a zis si 1900toamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incearca odata cu CCleaner, dar de data asta bifeaza toate casutele (si mergi si pe fila Applications si bifeaza-le si pe cele de acolo).

| Cromatiq a răspuns:

Salut.
Poţi încerca o curăţare a spaţiului liber de pe Hdd cu CCleaner. Ştiu că face treaba bună, cel puţin la mine a mers.
În cazul în care nu există o problemă şi ai spaţiul plin cu utilităţi astfel încât nu ai ce sterge, se poate mări partiţia cu Easeus partition master.
Dacă ai nevoie de ajutor în continuare, poţi reveni cu un msj.
Numai bine.