| Deby2 a întrebat:

Am si eu o problema: stunci cand vreau sa imi schimb poza de profil de pe facebook, cu o poza mai veche, cum fac sa o pun fara sa o micsorez? Fiindca atunci cand o setez ca poza de profil imi apare sa o editez...

3 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Daca se afla intr-un alt album decat cel cu Fotografii de profil nu poti s-o pui fara sa se micsoreze, insa o poti pune din nou din pc si va fi mare.

| emignon a răspuns:

Buna seara!
Va rog frumos,aveti telefon mobil cu camera și conexiune la internet? Dacă da,va rog sa-l folositi. Fiindca numai cu ajutorul unui telefon mobil cu camera,ce are conexiune la internet, puteti schimba, sau inlocui fotografia de profil de pe Facebook (sau de pe orice alt site unde aveti fotografii), fara sa fie necesare modificari. Va spun din experienta, și eu doar de pe telefonul mobil pot sa schimb fotografia de pe Facebook. Mult succes va doresc!

| Stefan_Andronache_1987 a răspuns:

Incearca la edit photo