| Samurah a întrebat:

Buna seara, am si eu un televizor akai mp237 h2/1.Imi puteti spune codul pentru telecomanda universala?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Acel cod trebuie sa fie scris în user guide. Daca nu apare înseamnă ca acea telecomandă nu funcționează cu acest tip de televizor.Succes

2 răspunsuri:
| dulgherunicu a răspuns:

Cumpara telecomanda cu seria de pe spatele tvului

| MetalForever a răspuns:

Cauta firma televizorului pe manualul de instructiuni(al telecomenzii), urmeaza instructiunile si incearca codurile pe care ti le da, pentru a avea configuratia dorita.