| Corneliabel a întrebat:

Buna seara.Am un iphone 4 si dintr-o data s-a inchis, nu vrea nici sa-l inchid dar nici sa-l deschid.Are ecranul albastrui (un albastru foarte sters) si cand apare sigla iphone cand dispare si tot asa iar la 5-10 minute tot vibreaza.Ce-as putea sa-i fac? Nu conteaza daca pierd tot de pe el.Mentionez ca am incercat sa apas si butonul adormire si cel de home dar nimic.Dau fundita pentru cine ma ajuta sa rezolv aceasta problema.O seara frumoasa va doresc! Va pup

1 răspuns:
| Ionescu_Alexandru_1997 a răspuns:

Incearca sa tii butonul de la volum + si butonul de bloxare si deblocare ( in acelasi timp)!