| Corinutza688 a întrebat:

Am un Samsung A10 2019 si de cateva zile camera de pe fata se vede in ceata in urma unei cazaturi, dar camera nu a fost afectata cu nimic doar ecranul. Camera nu mai da focus dar se aude un mic bazait. Am incercat sa scutur telefonul si am curatat camera cu o solutie speciala dar tot la fel se vede. Ce ar trebui sa fac in afara de a ma duce la un gsm

2 răspunsuri:
| andrefrancais a răspuns:

S-a intamplat ceva la senzor si lentile. Gsm este singura soluție.

| Floria_Ioan_1996 a răspuns:

Cel mai probabil atunci cand ti-a cazut, s-a defectat o chestie din interiorul lui care are treaba cu camera, dar imi dau cu parerea, cel mai bine ar fi sa il duci la un service si sa vezi ce are.
Seara faina!