| Thetysianul a întrebat:

Bună seara! Am un Samsung S5610, am achiziţionat un card nou de memorie (Kingmax clasa 10 de 16 gb),am mutat melodiile de pe cardul vechi pe cel nou, am dat actualizare la playerul mp3 şi aproape toate melodiile apar acolo,mai puţin un artist cu toate piesele acestuia,ce apărea înainte de pe cardul vechi şi poate şi multe alte piese, dar nu am observat.Acum întrebarea mea este:E problemă de la card, player-ul are o limită de piese pe care le poate accepta sau ce altceva? (am 1300 piese pe card, sunt foarte pasionat de muzică şi de aceea)

2 răspunsuri:
| tz3ava a răspuns:

Uita-te de pe PC daca ai toate melodiile sau si de pe telefon poti, uitate si pe cardul- vechi poate nu sau mutat toate.

| Thetysianul explică (pentru tz3ava):

Toate fişierele sunt în card.În player nu apar toate.