| Luke21Rules a întrebat:

Buna seara, as avea o problema. De fiecare data cand vreau sa instalez skype, mess etc, se blocheaza instaler-ul... pana acum cateva zile a mers OK.... Ma puteti ajuta? Funda! happy

4 răspunsuri:
| Cts_Florin_1990 a răspuns:

Mai multe informatii? Iti da vreo eroare? Ingheata asa, pur si simplu? Deschide Task Manager si da-i la " Performance" cand instalezi mess-ul, ia vezi la cat iti ruleaza procesorul...

| Luke21Rules explică (pentru Cts_Florin_1990):

Omg, procesorul ruleaza cum trebuie... treaba e ca, cand intru in Task Manager si inchid ceva de genu jawaw.exe, merge!

| Badescu_Madalina_1981 a răspuns:

Instaleaza windows iar

| alexandraa12 a răspuns:

Poti reseta calculatorul fara sa stergi ceva din el, eu asa am facut si a mers.