| Calarasu_Isabel_1987 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un laptop. Caut un laptop cu spatiu mare de memorie, sa nu aiba display mic si sa ruleze bine jocuri.
Mi-a fost recomandata firma HP, insa nu am fost sigura.
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Mihai03 a răspuns:

Iti recomand un Asus ROG, iar ca si magazine poti vezi Altex si Emag.

| gabicoo a răspuns:

De ce nu esti sigura?
Am laptop HP de 9 ani. Primul a fost un HP Compaq. Nu am avut probleme cu el. Asa de bun a fost ca mi l-au furat din masina. Acum am de 3 ani un HP 2000 si nu am nici o problema cu el.
Profesionistii recomanda HP sau Dell. Pentru ei altceva nu exista.
Un sfat : Laptopul se cumpara direct din magazin. Evită cumparaturile online - poti lua țeapă.
Succes la shopping
happy

| flixbuster a răspuns:

Iti trebuie niste criterii mai precise. Sunt doua variante:
1. vreau sa ruleze programele X, Y, Z si jocurile J, K, L (aici zici si in ce rezolutie, ce nivel de detalii).
2. vreau sa cumpar cel mai buna laptop de N lei. Zici minim procesor, rezolutie, RAM, harddisk (dimensiune si daca e SSD sau HDD).

Cu una din cele doua variante de mai sus poti primi apoi optiuni pe aici.

| MoonPyramiD a răspuns:

AM CEA MAI BUNA SOLUTIE PENTRU TINE!
E UN LAPTOP CU SPECIFICATII DE ULTIMA GENERATIE SI LA UN PRET ACCESIBIL!
ITI RECOMAND SA IL CUMPERI DE AICI!
Apasa pe linkul de mai jos!

//event.2performant.com/events/click?ad_type=quicklink&aff_code=c01c93d31&unique=d4f678b43&redirect_to=https%253A//...88922.html