| InfoT a întrebat:

Buna seara, as vrea sa imi cumpar acest laptop Acer ES1 N3540 quad core,as vrea sa stiu daca este fiabil si daca se misca binisor,il iau pentru uz normal ( filme,muzica,net, cs 1.6 ). Si are Linux pe el, instalarea unui windows 7 ( il detin ) ar fi o problema dupa? Ar merge un windows 7 32 pe el sau trebuie de 64 biti? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pentru ce ai zis ca iti trebuie tie e genial.
Normal ca merge windows 7 pe el. Dar cel de 64 bit e mai bun. Ti-as recomanda sa ii pui Win 8.1 64 biti se va misca cel mai bine. E bun pentru ceea ce tu ai zis.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Depinde de memoria pe care o are!