| forzasteaua a întrebat:

Buna Seara! astazi am primit folia Alien Surface pentru iphone 4s...am aplicat-o, dar totusi.nu imi place cum sta pe partea din fata.sunt multe bule de aer, folia are un aspect "riduros". si partea laterala dreapta, cea cu slotul pentru sim, nu cred ca este destul de larga gaura aceea pentru a putea iesi slotul.credeti ca o sa pot sa dau jos si sa o repun pe cea de pe ecran?

Răspuns Câştigător
| georgecostin19 a răspuns:

Buna si tie. Folia Alien Surface este cea mai buna folie pe care am avut-o vreodata si iti pot spune din experienta mea cu celelalte folii ca nici una nu se ridica la nivelul foliei iShield. Din cate imi dau seama problema a tine a fost ca nu ai citit instructiunile de aplicare pentru ca acolo se specifica clar ca trebuie lasat deoparte telefonul 24 de ore pentru a permite lichidului sa se usuce in intregime si abia dupa cam 2 zile folia va deveni neteda si se va aseza perfect pe telefon. Toate bulele se elimina singure dupa 24 de ore, asa s-a intamplat si la mine exact cum spun si ei in instructiuni. Decupajul pentru sim poti sa-l iei jos sau poti sa-l tii, eu l-am tinut pentru ca n-am de ce umbla la el si imi protejeaza si partea aia de laterale asa. Daca nu ti-ai pus-o bine sau ai dat-o jos si n-o mai poti aplica, iti dau un pont: scrie-le celor de la ishield un e-mail si spune-le ce s-a intamplat si poate te vor ajuta. Eu am avut nevoie de garantie anul trecut pentru un 3GS si mi-au inlocuit folia fara probleme.