| Ibrahimovic a întrebat:

Atunci cand intru pe Google si scriu orice, absolut orice, mi se deschide pagina cu alea care le gaseste, insa oricare as deschide-o dupa nu merge. Imi apare "aceasta pagina nu este disponibila". Aceeasi chestie si pe Chrome si pe Mozilla. Faza e ca alte site-uri le deschide, daca nu le caut pe google. De exemplu, daca scriu www.facebook.com se deschide fara probleme, insa daca dau sa caut ceva pe google imi apare cum va spuneam. Care este cauza?

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Verifica ora si data si fa-le sa se actualizeze automat, apoi da-i restart.