| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara, aveți idee de ce pe Antena 1 HD nu funcționează, adică imaginea este cu întreruperi la fel și sunetul? Mai am încă un TV, și la celălalt TV tot la fel funcționează

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna la firma de cablu sa vina sa iti schimbe cablul sau daca ai fibra optica este intrerupta undeva si trebuie schimbată.

| mihai69 a răspuns:

Semnalul drea slab. Scoate splitter-ul și o să meargă mai bine, dar numai pe un TV.

| ReddY25 a răspuns:

Semnal prost

Răspuns utilizator avertizat
| dolceromania a răspuns:

Undeva pe fir este o întrerupere, semnalul prin cablu nu este bun!

| MironMihaela a răspuns:

Daca e doar slab pe Antena 1 poate au modificat frecventa de emitere.La mine nimic nu mai functioneaza pe cablu, decat analog, dupa au modificat frecventele.