| Young27338273 a întrebat:

Buna seara cam cat m ar costa o recuperare de poze de pe un card SD king ston lavanda plus ieri aveam la telefon 1% am zis că după ce se transfera datele card- telefon. Îl pun la încărcat (mai avea vreo 5% de transferat) ei și se INCHIDE (vă dați seama ce a ieșit...) Mai le POT RECUPERA?
PS am și ADAPTORUL la un service Autorizat GSM cam cat ar costa? Mulțumesc mult seara frumoasa PS dau FUNDAAA

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

In mod normal, daca-ti incarci telefonul, atunci trebuie sa se vada atat fisierele transferate (in locatia noua). cat si cele care nu au apucat sa fie transferate (in locatia veche).
Daca careva nu se vad, atunci se complica lucrurile si poate deveni chiar imposibila recuperarea pozelor pierdute,