| Bulboacă10Teo a întrebat:

Bună seara! Ce părere aveți despre iphone 6s? Cam cât de bun este?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Este atat de bun cat consideri tu ca te ajuta. Nu poti considera ca un lucru e "bun" decat daca il compari cu ceva anume; poate fi "bun" pentru ca poti instala aplicatii pe el, dar "bun" poate fi si orice alt telefon pe care poti instala aplicatii. Ideea este: Face ce ai tu nevoie? Iti convine la pret? Atunci considera-l "bun". Dar vezi cu "bateria". Serios, nu recomand (desi sunt pro IOS si Iphone si toate cele). Daca nu-ti place ideea de "baterie putina", nu-ti lua. Exista telefoane care fac mai mult pentru mai putini bani. Si invers.

| IonutR1 a răspuns:

Este un telefon foarte bun teoretic, dar teohnologia a avansat cam prea mult peste el si deja e cam vechi. Chiar daca este un telefon de la Apple, nu mai are aceeasi viteza pe care o avea acum cativa ani si chiar nu inteleg de ce lumea prefera sa isi ia un Iphone de 4-5 ani in locul unui telefonul 2018 de la Samsung...A exista in trecut o diferenta, este adevarat, dar acum sunt telefoane de buget de la Samsung care sunt mult mai bune ca un telefon de la Apple... Tu faci ce vrei dar decat sa iti iei un Iphone 6s, eu iti recomand acest telefon: https://www.emag.ro/......DKN2CHBBM/ sau daca ai buget putin mai mare https://www.emag.ro/......DJG0S4BBM/ Cam asta e.Tu faci ce vrei, dar asta e recomandarea mea.

| TheTom7 a răspuns:

A fost bun la vremea lui. de banii aceia iti iei un Android, de preferat Samsung care nu se compara cu iphone-ul acela. Cred ca stii de renumia problema cu bateria pe iphone, mai ales pe cel reamintit de tine, stiu multi care stau cu bateria externa dupa ei cu 6s si e cam nasol. Un Samsung ceva mai vechi, sau chiar mai nou este cu mult superior, atat la ecran cat si la baterie, performanta, etc. 4. 7inch in 2019 cand Samsung deja pun pe s 6.4 e cam putin. Iphone a fost ok la vremea lui, dar acum din prostia de a ramane diferit nu mai este, sa nu mai vorbim de faptul ca nu si-a meritat banii niciodata, mai ales in zilele noastrelaughing Acum daca esti fan Apple o sa o ti pe a ta si o sa ti-l ei si este treaba ta pana la urma. Daca te gandeai la el pentru ca e iphone, gresit, nu isi merita banii.